Villamos Rendszermérnök (Automatizálás és Fejlesztés) in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 10/26/2019

  • Date Posted:
    10/26/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere éscsatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Villamos Rendszermérnök(Automatizálás és Fejlesztés) munkatársat keresünk, Székesfehérváron találhatógyáregységünkhöz.

A GRP üzletág Öntöde szervezetének egyik meghatározó tagjaként,felelős leszel a tüzeléstechnikai berendezések (olvasztó- és öntőkemencék,hőkezelők, automata fűrészgépek) működésének megbízhatóságát, hatékonyságátnövelő, villamos tervezéssel, automatizálással, informatikai fejlesztésselösszefüggő projektek, szakértői szintű vezetéséért.

Támogató munkahelyi légkörrel ésfolyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabbfeladataid a következők lesznek:

  • Öntödei tüzeléstechnikai berendezések (olvasztó- és öntőkemencék, hőkezelők, automata fűrészgépek) villamos automatizálási folyamatainak mérnöki felügyelete;
  • A berendezések informatikai hálózatának felügyelete és fejlesztése;
  • Villamos tervezési, automatizálási és informatikai fejlesztési projektek, szakértői szintű vezetése;
  • A karbantartókkal együttműködve, részvétel a karbantartási tervek összállításában, illetve a megvalósítási folyamat menedzselése;
  • Az Öntöde terület villamos dokumentációjának naprakészen tartása;
  • Beszállítói és alvállalkozói kapcsolattartás, valamint a kivitelezési munkálatok ellenőrzése.

Tanúsítványok

 A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • BSc szintű Villamosmérnök végzettség (preferáltan Automatizálási szakirányon);
  • Legalább két év, gyártókörnyezetben szerzett szakirányú tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Kiváló projektmenedzsment készség;
  • Csoportban való munkavégzés képessége;
  • Határozott fellépés;
  • Kezdeményezőkészség.

Előnyként értékeljük:

  • Siemens, Honeywell PLC-k programozásában szerzett tapasztalat.

Amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Finanszírozott vállalati képzések, fejlődési lehetőség;
  • Átfogó betanulási program;
  • Magas alapbér;
  • Cafeteria csomag;
  • 13. havi fizetés;
  • Karácsonyi juttatás;
  • Teljesítmény prémium;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkába járás támogatása;
  • Munkatárs ajánlási bónusz.