Termelési területvezető in Nemesvámos at Arconic

Date Posted: 8/31/2019

    Full-Time
  • Location:
    Nemesvámos
  • Date Posted:
    8/31/2019

Job Description

Feladatok:
  • Üzemünk egyik termékcsoportjához tartozó, 3 műszakban50-60 főt foglalkoztató gyártási terület szervezése, irányítása

  • Napi termeléskövetés, a gyártási ütemtervekmegvalósítása

  • Hatékonyság fejlesztési ötletek kidolgozása ésmegvalósítása

  • Biztonságtechnikai és minőségügyi előírásokbetartatása

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Gépészeti területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Gyártásirányítás területén, sorozatgyártásban szerzettminimum 5 éves tapasztalat

  • Lean termelésirányítási rendszer, valamintfolyamatfejlesztési technikák ismerete

  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány