Production engineer in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 11/19/2019

  • Date Posted:
    11/19/2019

Job Description

 A következő fő feladatok várnak Rád

  • Részvétel a Megmunkálóterület üzemeltetéseben, folyamatok optimalizálásában
  • Magasszinten automatizált gyártórendszerek üzemeltetése
  • Gyártási technológia folyamatos fejlesztése
  • Fő termelési mutatók monitorozása, szükség szerint javítóintézkedések kezdeményezése

Előnyt jelent, ha

  • Készség szinten használod a CAM, robotszimulációs programokat

Tanúsítványok

Várjuk jelentkezésed, ha

  • Műszaki végzettségű mérnök vagy
  • Minimum 3 -5 év tapasztalatot szereztél gyártás területén
  • CNC és robotos technológiák üzemeltetésében van gyakorlatod
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves teljesítmény jutalom
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok