Bérszámfejtő és Munkaidőnyilvántartó in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 11/7/2019

  • Date Posted:
    11/7/2019

Job Description

Feladatok:
  • Bérszámfejtésifeladatok teljeskörű ellátása, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi éséves jelentések készítése, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;

  • Aszemélyügyi adatnyilvántartás a munkaidőnyilvántartó (Winaccess) rendszerben

    (új dolgozók/dolgozói változásokrögzítése, munkarendek kialakítása, felettesek beállítása, időadatok zárásravaló átnézése és feladása bérnek.)

  • Munkáltatóiés egyéb igazolások kiállítása, kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (NAV, Kormányhivatal)és ügyfelekkel.

Amit kínálunk:
  • Kiválójuttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz,cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár);

  • Kiválószakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben;

  • Felelősségteljesmunkakör;

  • Dinamikuscsapat;

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Minimumközépfokú szakirányú végzettség;

  • NaprakészTB, adózási és Mt. ismeretek, bérszámfejtésben/ tb ügyintézésben,munkaidőnyilvántartásban szerzett széleskörű szakmai tapasztalat;

  • Megbízhatóság,precizitás, önállóság;

  • Excelismeret;

  • Erkölcsibizonyítvány, melyet a vállalat intéz;

Előnyök:
  • Multinacionáliskörnyezetben szerzett munkatapasztalat;

  • Unit4/Winaccessprogram ismerete,

  • Középfokúangol nyelvtudás;