Minőségügyi rendszer mérnök in Nemesvámos at Arconic

Date Posted: 9/26/2019

    Full-Time
  • Location:
    Nemesvámos
  • Date Posted:
    9/26/2019

Job Description

Feladatok:
  • A minőségirányítási rendszer részét képezőeljárásutasítások kidolgozásában / felülvizsgálatában való részvétel

  • Minőségügyi rendszerauditra való felkészülés és VevőiAuditokon való részvétel

  • Minőségügyi jelentések összeállítása
  • Minőségügyi rendszer működéséhez szükségesoktatások megtartása

  • A termékgyártáshoz kapcsolódó szabványok,műszaki specifikációk és dokumentációk felülvizsgálata, kezelése, rendszerezése

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, vagy minőségirányításivégzettség

  • 3-5 év multinacionális termelő vállalatnálszerzett releváns tapasztalat

  • ISO 9001; AS/EN 9100 és vonatkozó NADCAPkövetelmények ismerete

  • Belső auditori ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete