Laboráns in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

  • Date Posted:
    6/26/2019

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet biztosít?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni arra, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.

Laboráns munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

A GRP üzletág, Öntöde szervezetének egyik tagjaként felelős leszel a gyártásközi- és végelemzési fémminták, szikra spektrométerrel történő vizsgálatáért, illetve a roncsolásmentes vizsgálati eredmények kiértékeléséért és a minőségügyi bizonylatok elkészítéséért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Gyártásközi- és végelemzési fémminták vegyi összetételének, szikra spektrométerrel történő vizsgálata (ötvözők és szennyezőanyagok arányának megállapítása az alumínium öntvényekben);
  • A termeléshez szorosan kapcsolódó roncsolásmentes vizsgálati eredmények kiértékelése;
  • Minőségügyi bizonylatok elkészítése;
  • Gépek, berendezések rendszeres karbantartása;
  • Termeléshez kapcsolódó vizsgálatok elvégzése.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú vegyésztechnikusi, alumíniumipari vagy környezetvédelmi végzettség;
  • Folyamatos (6 2) műszakrend vállalása;
  • Jártasság a méréstechnikában, laboratóriumi gyakorlatban;
  • Számítógépes ismeretek (MS Office programok ismerete);
  • Önálló munkavégzés;
  • Kreatív gondolkodásmód;
  • Határozottság;
  • Jó stressztűrő képesség.
 Amit kínálunk:
  • Magas technikai felszereltségű labor;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.