Laboráns (Mechanikai Labor) in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

  • Date Posted:
    6/26/2019

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet biztosít?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?

  • büszkének lenni arra, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.

Laboráns (Mechanikai Labor) munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

A GRP üzletág Hengermű szervezetének egyik tagjaként, felelős leszel az alumínium-félgyártmányok és készáruk (tekercsek, lemezek, tárcsák, szalagok) minőségellenőrzési folyamatához kapcsolódó mechanikai anyagvizsgálatok (szakítószilárdság mérés, csészehúzó vizsgálat, kúphúzó vizsgálat, fülesedés mérés, nyújtásvizsgálat, anizotrópia vizsgálat) elvégzéséért, illetve a begyűjtött adatok statisztikai célú csoportosításááért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Új mérési módszerek kidolgozásában való részvétel;
  • Az alumínium-félgyártmányok és készáruk minőségellenőrzésével összefüggő mechanikai anyagvizsgálatok elvégzése: mintaátvétel, a vizsgálat előkészítése és végrehajtása, a kapott eredmények elemzése, dokumentálása;

  • Mérési adatok gyűjtése és statisztikai kiértékelés céljából való csoportosítása;

  • Laboratóriumi eszközök és berendezések műszaki állapotának rendszeres ellenőrzése, meghibásodás esetén a karbantartók értesítése;

  • Szoros együttműködés a minőségellenőrökkel, termékmérnökökkel, fejlesztőmérnökökkel;

  • Termékminták bemérése a vegyi labor közreműködésével;

  • Részvétel a vevői reklamáció kivizsgálásában.

Tanúsítványok

A munkakörbetöltéséhez szükséges elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány és/ vagy Gépésztechnikus,Vegyésztechnikus végzettség;
  • Termelő vállalatnál (pl. fémipar, autóipar,építőipar), laborkörnyezetben szerzett korábbi munkatapasztalat;

  • 2 műszakos munkarend vállalása: H-P de. 05:40-14:00;du. 13:40-22:00;

  • MS Office programok ismerete;
  • Tanulási hajlandóság;
  • Kezdeményezőkészség;
  • Együttműködési készség.
Előnykéntértékeljük:
  • Mechanikai anyagvizsgálati módszerek ismeretek;
  • Minőségirányítási ismeretek;
  • Metrológiai ismeretek.
Amitkínálunk:
  • Magas technikai felszereltségű labor;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.