Ipari Gáztüzelő Berendezés Karbantartó - Épületgépész Technikus in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

  • Date Posted:
    6/26/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.
Ipari Gáztüzelő Berendezés Karbantartó - Épületgépész Technikus munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.
A GRP üzletág egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a vállalat területén található gáztüzelő berendezések (többek között hőkezelő kemencék, öntő- és olvasztó kemencék) karbantartásáért, üzemvitelének biztosításáért, illetve a felmerülő hibák elhárításáért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.
A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása;
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Gázipari - vagy épületgépész technikus OKJ-s szakképesítés;
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány;
  • Folyamatos (6 2) munkarend vállalása betanulás után.
Előnyként értékeljük:
  • Arcképes gázszerelő igazolvány;
  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség;
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek;
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés és gyakorlat.
Amit kínálunk:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Modern munkaeszközök;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.