HR Adminisztrátor in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

  • Date Posted:
    6/26/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.

HR Adminisztrátor munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.
A GRP (Hengermű-Öntöde) üzletág HR szervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a HR adminisztrációs folyamatok vállalati és törvényi szabályozásoknak megfelelő biztosításáért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.
A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Személyügyi anyagok és adatbázis frissítése (új belépők, leszámolók és változások rögzítése), dokumentumok archiválása;
  • Munkaszerződések, munkaviszony megszüntetések és módosításokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • Személyügyi adatbázisban nem kezelt adatokról nyilvántartás vezetése, naprakészen tartása (például kölcsönzött munkavállalók, fegyelmi dokumentumok);
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtési csoporttal, külső szolgáltatókkal, a területi vezetőkkel és a munkavállalókkal;
  • Adatszolgáltatás biztosítása hatóságoknak, KSH adatszolgáltatás, statisztikai létszámjelentés;
  • Személyügyi adatbázisból lekérdezések, redszeres és ad-hoc kimutatások készítése;
  • ASAT tesztek teljesítése a vállalat belső szabályainak megfelelően;
  • Részvétel a HR szervezetbe érkező új munkatársak betanításában.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);
  • HR adminsztráció területén szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • Alapvető munkajogi ismeretek;
  • MS Office programok (Excel, Word, PowerPoint) haladó szintű ismerete;
  • Szolgáltatói attitűd;
  • Precíz és önálló munkavégzés képessége;
  • Kezdeményezőkészség.
Előnyként értékeljük:
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
 Amit kínálunk:
  • Összetartó, elismert munkatársakból álló csapat;
  • Sokrétű és felelősségteljes feladatok;
  • Széleskörű juttatási csomag;
  • Munkába járás támogatása.