Gyártómérnök in Nemesvámos at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

    Full-Time
  • Location:
    Nemesvámos
  • Date Posted:
    6/26/2019

Job Description

Feladatok:
  • Koordinálja az új termékek / technológiák bevezetési projekteket a vállalat és/vagy a vevők előírásainak megfelelően
  • Projekt kidolgozása, követése, heti/havi jelentések készítése a projekt előrehaladásáról
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, külső partnerekkel és vevőkkel
  • Beruházási folyamatok nyomonkövetése
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Tanúsítványok

Elvárások:
  • CAD/CAM ismerete
  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség
  • 3-5 év multinacionális termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Forgácsolásra és hidegalakításra vonatkozó technológiai ismeretek
  • Problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Jártasság költség és megtérülés számításban