Gépészmérnök Projektvezető in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 10/25/2019

  • Date Posted:
    10/25/2019

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Gépészmérnök Projektvezető munkatársat keresünk, Székesfehérváron található GRP (Hengermű-Öntöde) Üzletágunkhoz.

A Hengermű-Öntöde Mérnöki Iroda vezető közvetlen irányítása alatt, ebben a pozícióban felelős leszel a gyártóberendezések működésének megbízhatóságát, hatékonyságát növelő műszaki fejlesztések, illetve beruházások kezdeményezéséért és megvalósításáért, továbbá a kapcsolodó projektek szakértői szintű vezetéséért.

Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • A társterületekkel (Karbantartás, Termelés, Beszerzés, Pénzügy) együttműködve kezdeményezed és megvalósítod a hengerműi és az öntödei berendezések megbízhatóságát, hatékonyságát növelő műszaki fejlesztéseket, illetve beruházásokat;
  • Szakértői szintű támogatást nyújtasz az általad vezetett beruházási és műszaki fejlesztési projektekhez és koordinálod az alvállalkozókat;
  • Meghatározó szerepet töltesz be a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítésében;
  • Műszaki specifikációkat dolgozol ki az új berendezésekhez és a meglévők módosítására;
  • Projekt terveket, dokumentációkat, riportokat készítesz;
  • Vezeted a műszaki egyeztetéseket;
  • Gépészekkel, automatizálási hidraulikus-mechanikus karbantartókkal szoros együttműködésben koordinálod a berendezések telepítésével és beüzemelésével kapcsolatos folyamatokat;
  • Részt veszel a hengerműi és öntödei berendezések meghibásodásainak elemzésében;
  • Mérnöki támogatást nyújtasz a karbantartási szervezet munkájához.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • BSc/ MSc szintű Gépészmérnök végzettség;
  • 3-5 év projektvezetői tapasztalat (például Termékmérnök, NPI vagy APQP területhez kapcsolódóan);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Kiváló projektmenedzsment készség;
  • Csoportban való munkavégzés képessége;
  • Proaktivitás;
  • Határozott fellépés.
Előnyként értékeljük:
  • Informatikai ismeretek;
  • Összetett projektek vezetésében, projektcsapat irányításában szerzett tapasztalat.
Amiért érdemes nálunk dolgoznod:
  • Stabil vállalati háttér;
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Finanszírozott vállalati képzések, fejlődési lehetőség;
  • Átfogó betanulási program;
  • Magas alapbér;
  • Cafeteria csomag;
  • 13. havi fizetés;
  • Karácsonyi juttatás;
  • Teljesítmény prémium;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkába járás támogatása;
  • Munkatárs ajánlási bónusz.