Gépészeti Karbantartó in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 6/26/2019

  • Date Posted:
    6/26/2019

Szeretnél:
  • szakmailagfejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítanimagad kreatív környezetben?
  • tanulni egyolyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.

Gépészeti Karbantartó munkatársatkeresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

A GRP üzletág egyikmeghatározó tagjaként, felelős leszel az Öntöde és a Hengermű területéntalálható gyártó berendezések, gépészeti karbantartási, illetve javításifeladatainak önálló, szakszerű ellátásáért. Támogató munkahelyi légkörrel ésfolyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Alegfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Gépészeti karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló ellátása;
  • Üzemzavarok elhárítása;
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére;
  • Javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalékalkatrészek, szerszámok beszerzésére.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhezszükséges elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek.
Előnyként értékeljük:
  • Hidraulika, pneumatika ismeretek;
  • Targoncavezető és emelőgépkezelő OKJ-s bizonyítvány;
  • NKH vizsga;
  • Alapfokú ív- és lánghegesztő vizsga.
Amit kínálunk:
  • Szakmailagelismert, összetartó csapat;
  • Modernmunkaeszközök;
  • Átfogóbetanulási program;
  • Stabil,kiszámítható munkahely;
  • Biztosjövedelem;
  • Fejlődésilehetőség;
  • Kimagaslóműszakpótlékok;
  • Kiválóbéren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítménypremium;
  • 13.havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntesnyugdíjpénztár;
  • Munkábajárás támogatása.