Gépészeti Karbantartó in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 8/7/2019

  • Date Posted:
    8/7/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen,gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.

GépészetiKarbantartó munkatársatkeresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

A GRPüzletág egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel az Öntöde és a Hengerműterületén található gyártó berendezések, gépészeti karbantartási, illetvejavítási feladatainak önálló, szakszerű ellátásáért. Támogató munkahelyilégkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaidelérésében.

Alegfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Gépészeti karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló ellátása;
  • Üzemzavarok elhárítása;
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére;
  • Javaslattételalternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek, szerszámokbeszerzésére.

Tanúsítványok

Amunkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek.

Előnykéntértékeljük:

  • Hidraulika, pneumatika ismeretek;
  • Targoncavezető és emelőgépkezelő OKJ-s bizonyítvány;
  • NKH vizsga;
  • Alapfokú ív- és lánghegesztő vizsga.

Amitkínálunk:

  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Modern munkaeszközök;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.