Gépészeti Karbantartó (Hengercsiszoló terület) in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 10/2/2019

  • Date Posted:
    10/2/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Gépészeti Karbantartó munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

A GRP üzletág egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a Meleghengerlési, Hideghengerlési, Hengercsiszoló területeken felmerülő szerelési, javítási és gépészeti karbantartási feladatok szakszerű ellátásáért, valamint a revíziós munkákhoz szükséges segédanyag készlet figyeléséért, a beszerzési igények időben történő jelzéséért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Hengercsiszoló terület berendezéseinek (munkahenger szerelőpad, támhenger szerelőpad, munkahenger csapágytőke fordító, támhenger csapágytőke fordító- és mosó) napi szintű ellenőrzésében való részvétel;
  • Hengerszerelési feladatok és az ehhez kapcsolódó csapágytőke- csapágy revíziók önálló elvégzése,
  • Üzemzavarok jelentése, javaslattétel a javítási intézkedésekre;
  • Javítások utáni újraindításokban való aktív részvétel, az elvégzett munkák minőségének leellenőrzése;
  • Olajszűrő állomás berendezéseinek felügyelete;
  • Szűrőléptetések elvégzése.

Tanúsítványok

A munkakörbetöltéséhez szükséges elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (például Géplakatos, Gépszerelő);
  • Legalább 3 év, gépészeti karbantartási területen szerzett munkatapasztalat;
  • Két műszakos munkarend (délelőtt 5:40-14:00, délután 13:40-22:00) és 2 hetente 1 vasárnapi készenlét vállalása;
  • Csapatban való, felelősségteljes munkavégzés képessége.
Előnyként értékeljük:
  • Hidraulika, pneumatika ismeretek;
  • Targoncavezető és emelőgépkezelő OKJ-s bizonyítvány;
  • NKH vizsga;
  • Alapfokú ív- és lánghegesztő vizsga.
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér;
  • Modern munkaeszközök;
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség;
  • Átfogó betanulási program;
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható jövedelem;
  • Magas alapbér;
  • Kiemelt műszakpótlékok;
  • Cafeteria csomag;
  • 13. havi fizetés;
  • Karácsonyi juttatás;
  • Teljesítmény prémium;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkába járás támogatása.