Continuous Improvement (Lean) Coordinator in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 11/30/2019

  • Date Posted:
    11/30/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

ContinuousImprovement (Lean) Coordinator munkatársat keresünk, Székesfehérvárontalálható GRP (Hengermű-Öntöde) Üzletágunkhoz.

A Folyamatos Fejlesztési Vezető közvetlen irányítása alatt, a GRPÜzletág ABS szervezetének egyik tagjaként lehetőséged lesz napi szinten együttműködnia pénzügyi, minőségügyi, karbantartói, mérnöki/ folyamatmérnöki és termelésitársterületekkel. Ebben a pozícióban felelős leszel a Hengermű-Öntöde területénlévő gyártóberendezések termelékenységével összefüggő folyamatok, Lean eszközökkeltörténő fejlesztéséért, illetve a kapcsolodó informatikai rendszerek általbiztosított termelési adatok elemzésén alapuló hatékonyság javító intézkedésekkialakításáért és bevezetéséért.

Támogató munkahelyi légkörrel ésfolyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Meg fogod ismerni és el fogod sajátítani a Hengermű-Öntöde területén alkalmazásban lévő gyártási folyamatokat.
  • A három fős ABS csapat egyik tagjaként, napi szinten együtt fogsz működni a Termelési területvezetőkkel, Termelési asszisztensekkel, Folyamatmérnökökkel, Mérnökirodával, Karbantartással, Minőségüggyel, Pénzüggyel.
  • OEE (Overall Equipment Effectiveness) elemzés alapján, Lean eszközök (5S; KAIZEN; TPM) alkalmazásával új akcióterveket fogsz kidolgozni a gyártó kapacitás, termelékenység folyamatos fejlesztésére és a projektjeidet önállóan fogod vezetni.
  • A DI rendszer (megtakarítással járó projekt követő rendszer) segítségével termelési projektek megtérülési mutatóit fogod elemezni és a szolgáltatott adatokkal támogatni fogod a társosztályokat.
  • Loss Reduction Plan: gyártó berendezések termelékenységének elemzésével javaslatokat fogsz kidolgozni a veszteségek csökkentésére és optimalizálni, fejleszteni fogod a folyamatokat.
  • Lean témájú oktatásokat fogsz tartani a fehér galléros és kék galléros munkatársak részére.

Tanúsítványok

 A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Magas szintű MS Office Excel és PowerPoint tudás;
  • Erős együttműködési képesség;
  • Proaktivitás, kezdeményezőkészség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód;
  • Kiváló kommunikációs- és érvelési készség;
  • Határozott fellépés.
Előnyként értékeljük:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (például Anyagmérnök, Kohómérnök, Gépészmérnök, Műszaki Menedzser);
  • Lean tanfolyami képesítés.
Amiért érdemes velünk építened a karriered:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Tervezhető karrierfejlődési lehetőségek;
  • Finanszírozott vállalati képzések;
  • Konferenciákon való részvételi lehetőség;
  • Magas alapbér;
  • Cafeteria;
  • 13. havi fizetés;
  • Karácsonyi juttatás;
  • Teljesítmény prémium;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkába járás támogatása;
  • Munkatárs ajánlási bónusz.