Betételőkészítő Targoncás in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 8/26/2019

  • Date Posted:
    8/26/2019

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet biztosít?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni arra, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.
Betételőkészítő Targoncás munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.
A GRP üzletág, Öntöde szervezetének egyik tagjaként, felelős leszel a belső szállítási és anyagmozgatási feladatok ellátásáért, az alapanyagok minőségi és mennyiségi átvételéért, valamint a tárolási folyamatok nyilvántartás  szerinti megvalósulásáért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Belső szállítási és anyagmozgatásai feladatok ellátása;
  • Segédanyagok előkészítése a gyártóberendezésekhez, a tárolók rendjének biztosítása;
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok minőségi és mennyiségi átvétele;
  • Az alapanyagok számítógépes nyilvántartás szerinti, megfelelő területen történő tárolásának biztosítása;
  • A gépek állagmegóvásának biztosítása;
  • Biztonságos, minőségi munkavégzés.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Targoncavezető és emelőgépkezelő OKJ végzettség;
  • Legalább 1 év targoncás gyakorlat;
  • Többműszakos, folyamatos (6 2) munkarend vállalása;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása.
Előnyként értékeljük:
  • Érvényes NKH jogosítvány;
  • Teherkötözői végzettség.
Amit kínálunk:
  • Modern munkaeszközök;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.