Automatizálási Mérnök - Projektvezető in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 7/26/2019

  • Date Posted:
    7/26/2019

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek,mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Automatizálási Mérnök – Projektvezetőmunkatársat  keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.

AGRP üzletág, Öntöde és Hengermű szervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelősleszel a gyártóberendezések működésének megbízhatóságát, hatékonyságát növelőfejlesztési, illetve beruházási lehetőségek kezdeményezéséért és a kapcsolodóprojektek szakértői szintű vezetéséért. Támogató munkahelyi légkörrel ésfolyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következőklesznek:

  • Öntödei és hengerműi berendezések megbízhatóságát,hatékonyságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése;
  • Alvállalkozókat koordinálva, beruházási projektekvezetése és szakértői szintű támogatása;
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntésekelőkészítésében;
  • Automatizálási specifikációk készítése újberendezésekhez és a meglévők módosítására;
  • Projekt tervek, riportok készítése;
  • Műszaki egyeztetések vezetése;
  • Gépészekkel, hidraulikus-mechanikus karbantartókkalegyüttműködve, berendezések telepítésének, beüzemelésének koordinálása;
  • Részvétel a hengerműi és öntödei berendezések,meghibásodásainak elemzésében;
  • Karbantartási szervezet munkájának mérnöki támogatása.

Tanúsítványok

A munkakörbetöltéséhez szükséges elvárások:

  • BSc/ MSc szintű Villamosmérnök vagy Gépészmérnök végzettség;
  • 3-5 év, PLC-vel kapcsolatos hardveres ésszoftveres hibaelhárításban szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Kiváló projektmenedzsment készség;
  • Csoportban való munkavégzés képessége;
  • Proaktivitás;
  • Határozott fellépés.
Előnykéntértékeljük:
  • Informatikai ismeretek;
  • Összetett projektek vezetésében, projektcsapatirányításában szerzett tapasztalat.
Amitkínálunk:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.