Automata Fűrészgépkezelő és Anyagvizsgáló in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 11/26/2019

  • Date Posted:
    11/26/2019

Gyártókapacitásunk megnövelése érdekében, kimagaslótechnológiai szintet képviselő, automatizált fűrészgép berendezésttelepítettünk Székesfehérváron.

Ebben a pozícióban a GRP üzletág Öntödeszervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a sajtolási alumíniumtuskók számítógépvezérelt fűrészgép berendezéssel történő méretre vágásáért ésultrahangos vizsgálatáért, illetve a tuskó darabok targoncával történőelszállításááért.

Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmaifejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Alegfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Automatafűrészgép kezelése és paraméterezése;

  • Sajtolásialumínium tuskók ultrahangos vizsgálata és számítógépvezérelt fűrészgéppeltörténő méretre vágása;

  • Félkésztermékek elektronikus nyilvántartásba vétele;

  • Afűrészelt tuskó darabok targoncával történő elszállítása.

Tanúsítványok

Amunkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Érettségibizonyítvány;

  • Targoncavezetőés emelőgépkezelő OKJ végzettség;

  • Két műszakos,12 órás folyamatos munkarend vállalása;

  • Precíz,pontos munkavégzés;

  • Szigorúmunkabiztonsági előírások betartása.

Előnykéntértékeljük:

  • Szakmunkásvégzettség;

  • Termelésbenszerzett tapasztalat;

  • Roncsolásmentesanyagvizsgálati ismeretek.

Amiértérdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Stabilvállalati háttér;

  • Hosszútávú munkalehetőség, kiszámítható jövedelem;

  • Magasalapbér;

  • Kiemeltműszakpótlékok;

  • Finanszírozottvállalati képzések, fejlődési lehetőség;

  • Átfogóbetanulási program;

  • Cafeteriacsomag;

  • 13. havifizetés;

  • Karácsonyijuttatás;

  • Teljesítményprémium;

  • Önkéntesnyugdíjpénztári hozzájárulás;

  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkábajárás támogatása.