Automata Fűrészgépkezelő és Anyagvizsgáló in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 12/18/2019

  • Date Posted:
    12/18/2019

  • Egy világszínvonalú fűrészgép berendezés önálló kezelőjévé válni?
  • Alumínium tuskók ultrahangos vizsgálatának szakembere lenni?
  • Változatos és felelősségteljes feladatok által továbbfejleszteni Darukezelő, Targoncavezető készségedet?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Gyártókapacitásunk növelése érdekében kimagasló technológiai szintet képviselő, automatizált fűrészgép berendezést telepítettünk Székesfehérváron.
Ebben a pozícióban az Arconic-Köfém Hengermű-Öntöde szervezet egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a sajtolási alumínium tuskók ultrahangos vizsgálatáért és számítógépvezérelt fűrészgép berendezéssel történő méretre vágásáért, illetve a tuskó darabok targoncával történő elszállításááért.
Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.
A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Automata fűrészgép kezelése és paraméterezése;
  • Sajtolási alumínium tuskók ultrahangos vizsgálata és számítógépvezérelt fűrészgéppel történő méretre vágása;
  • Félkész termékek elektronikus nyilvántartásba vétele;
  • A fűrészelt tuskó darabok targoncával történő elszállítása.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Érettségi bizonyítvány;
  • Targoncavezető és/ vagy emelőgépkezelő OKJ végzettség;
  • Két műszakos, 12 órás folyamatos munkarend vállalása;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása.
Előnyként értékeljük:
  • Szakmunkás végzettség;
  • Termelésben szerzett tapasztalat;
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati ismeretek.
Amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható jövedelem
  • Végzettség és szakmai tapasztalat alapján történő bérezés
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Finanszírozott vállalati képzések, fejlődési lehetőség
  • Átfogó betanulási program
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Cafeteria csomag
  • 13. havi fizetés
  • Karácsonyi juttatás
  • Teljesítmény prémium
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Munkába járás támogatása