Öntödei Munkatárs (Öntő-Olvasztár) in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 8/26/2019

  • Date Posted:
    8/26/2019

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet biztosít?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni arra, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk –  változtass az életeden.
Öntödei Munkatárs (Öntő-Olvasztár) munkatársat keresünk, Székesfehérváron található gyáregységünkhöz.
A GRP üzletág, Öntöde szervezetének egyik tagjaként, felelős leszel az alumínium öntvények (sajtolási tuskók, hengerelési tuskók) gyártásához használt öntő- és olvasztó kemencék, öntőgépek szakszerű kezeléséért, illetve az emelőgépekkel (daru és targonca) történő anyagmozgatásért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.
A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Betanulási időszakot követően, Öntő- és olvasztó kemencék, öntő kemencék, öntőgépek szakszerű kezelése;
  • Sajtolási és hengerlési tuskók gyártása;
  • Emelőgépekkel (daru és targonca) történő anyagmozgatás;
  • Munkabiztonsági előírásoknak megfelelő munkavézgés.

Tanúsítványok

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Tájékozottság műszaki területen és szakmunkás végzettség;
  • Alumíniumipar iránti érdeklődés;
  • Többműszakos, folyamatos (6 2) munkarend vállalása;
  • Munkavédelmi előírások szerinti, felelősségteljes munkavégzés.
 Előnyként értékeljük:
  • Emelőgép kezelői OKJ végzettség;
  • Targoncavezetői engedély;
  • Termelési területen, Öntödében szerzett tapasztalat;
  • Alapfokú számítógépes ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Alumínium öntvények előállításával kapcsolatos gyártástechnológiák elsajátítása;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havi fizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkába járás támogatása.