Junior Villamos Rendszermérnök (Karbantartás, Automatizálás, Fejlesztés) in Székesfehérvár at Arconic

Date Posted: 12/26/2019

  • Date Posted:
    12/26/2019

  • Öntödei kemencék legmodernebb PLC technológiáinak szakértőjévé válni?
  • Villamos karbantartással, automatizálással és fejlesztéssel összefüggő projektek szakmai koordinátora lenni?
  • Elsődleges kapcsolattartói szerepet betölteni a villamos belső karbantartói és alvállalkozói munkavégzésben?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elismert szakemberekből álló Öntöde Karbantarás csapatunkba JuniorVillamos Rendszermérnök kollégát keresünk.

A Székesfehérváron található Arconic-Köfém Hengermű-Öntöde szervezet egyik szakemberekénttámogatni fogod a gyártó berendezések működésének megbízhatóságát és hatékonyságátnövelő fejlesztési projekteket. A PLC programok vonatkozásában felmerülő hibakeresési,módosíttatási, archiválási, illetve visszaállítási feladataid mellettkoordinálni fogod a villamos tervezéshez, automatizáláshoz és informatikaifejlesztéshez kötődő alvállalkozói munkákat.

Támogató munkahelyi légkörrel ésfolyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Öntödei tüzeléstechnikai berendezések (olvasztókemencék, pihentetőkemencék, öntőállások) és fűrészgépek, ultrahangos vizsgáló berendezések villamos automatizálási folyamatainak mérnöki támogatása;
  • Hibakeresés a PLC programokban (Siemens SCL, TIA Portal, Honeywell C200 és C300), valamint a módosíttatási, archiválási, visszaállítási feladatok elvégzése;
  • Villamosmérnökökkel, IT mérnökökkel együttműködve a villamos automatizálási és fejlesztési igények műszaki specifikációinak összeállítása, leegyeztetése az alvállalkozókkal;
  • Beszállítói kapcsolattartással, alvállalkozók koordinálásával a berendezések informatikai hálózatának felügyelete és fejlesztése, az elvégzett munkák átadás-átvételi folyamatának menedzselése;
  • Villamos karbantartókkal együttműködve, részvétel a karbantartási tervek összállításában, illetve a megvalósítási folyamat szakmai támogatása;
  • Heti, napi projektértekezleteken való részvétel (költségtervezés, időtervezés, megtérülés számítás);
  • Részvétel az éves kemencefelújítási projektekben és nemzetközi kapcsolódású projekmunkákban.

Tanúsítványok

 A munkakör betöltéséhez szükségeselvárások:

  • Minimum BSc szintű Villamosmérnök végzettség (preferáltan Automatizálási szakirányon);
  • PLC programozási alapismeretek;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Csoportban való munkavégzés képessége;
  • Kiváló szervezőkészség;
  • Kezdeményezőkészség;
  • Határozott fellépés.
Előnyként értékeljük:
  • PLC-k programozásában szerzett korábbi munkatapasztalat.
Amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:
  • Átfogó mentor program;
  • Elismert szakemberekből álló motivált és összetartó csapat;
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér;
  • Finanszírozott vállalati képzések, fejlődési lehetőség;
  • Diplomamunka kidolgozásának támogatása;
  • Magas alapbér;
  • Cafeteria csomag;
  • 13. havi fizetés;
  • Karácsonyi juttatás;
  • Teljesítmény prémium;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Munkába járás támogatása;
  • Munkatárs ajánlási bónusz.