LEAN specialist in Nemesvámos at Arconic

Date Posted: 8/17/2019

    Full-Time
  • Location:
    Nemesvámos
  • Date Posted:
    8/17/2019

Job Description

Feladatok:
  • A vállalat LEANstratégiájának kidolgozása, célkitűzések megvalósítása, Lean kultúrafejlesztése

  • Költség- ésfolyamatoptimalizálási folyamatok feltárása

  • Termelésifolyamatok elemzése, értékelése, fejlesztése (VSA, SMED, TPM)

  • Új lehetőségekés módszerek felkutatása, amely hozzájárul a termelékenység növeléséhez,valamint problémák hatékony megoldásához

  • Kaizenesemények szervezése, vezetése, támogatása

  • Oktatásianyagok összeállítása, a dolgozók képzése

    Amit kínálunk:
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • LEAN eszközök gyakorlati ismerete (5S, Kaizen, VSA, SMED, TPM)
  • Problémamegoldó eszközök és módszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus személyiség
  • Magabiztos, önálló munkavégzés, kezdeményező-készség, döntésképesség